Přihlášení
 

Dle zemí

Články (12)
Seznam novostaveb-> (72)
  Jihočeský kraj
  Jihomoravský kraj (2)
  Karlovarský kraj (1)
  Královéhradecký kraj (10)
  Liberecký kraj
  Moravskoslezský kraj (3)
  Olomoucký kraj (2)
  Pardubický kraj (1)
  Plzeňský kraj
  Praha (43)
  Středočeský kraj (6)
  Ústecký kraj (1)
  Vysočina
  Zlínský kraj (3)

Dle zařazení


Překlady

Czech
e-Novostavby.cz

projekt Britská čtvrť I. a II. etapa

Finep

Lokalita: Praha Stodůlky- Západní město
Umístění: architektonicky zdařilý projekt se nachází v nově vzniklé čtvrti na okraji Prahy Stodůlky- Západní město. Bydlení nabízí svým obyvatelům bydlení v zeleni, avšak s komfortem celkové občanské vybavenosti. Jedná se o oblast nově se rozvíjející s velkým potenciálem do budoucna. Přilehlý centrální park nabízí sportovní vyžití i možnost relaxace a odpočinku po práci. Příznivci in-line bruslení jistě uvítají vybudování in-line dráhy napříč parkem. Na centrální park bude navazovat obchodní pasáž, která poskytne dostatečné možnosti k nakupování. V blízkém okolí se nachází FN Motol, nemocnice na Homolce, Galerie Butovka, Avignon shopping Park, Golf motol a větší nákupní centra TESCO a IKEA. Pro děti jsou zde dětská hřiště, která jistě potěší rodiny s dětmi. Rodiče rovněž uvítají širokou možnost výběru matěřských a základních škol.

Dopravní dostuponost: velmi dobrá. V místě METRO stanice "B".

Velkost bytových jednotek: od 1kk /31m/- 4kk /110m/
Cenové rozpětí: od 2 549 800Kč- 6 331 583Kč včetně DPH
Architektonické provedení domů a vybavení bytů: architektonicky zdařilý projekt obsahující 5 bytových domů v I. a doplňující 1 bytový dům u II. etapy. Domy 6 patrové s posledním podlažím ustoupeným. U bytů v přízemí předzahrádky, byty v patře mají balkóny nebo lodžie, které jsou minimálně 9m, čímž lze tento projekt označit v tomto směru za nadstandardní. Vybavení bytů odpovídá aktuálním požadavkům na moderní bydlení.Možnost dokoupení garážového stání nebo venkovních prostor pro parkování automobilů.

Doporučujeme: bydlení vhodné pro mladé páry nebo rodiny s dětmi. Rovněž pro lidi, kteří ocení blízkost zeleně s komerční obslužností. Vhodné též jako investice, vzhledem k předpokladu stoupající hodnoty v nově se rozvíjející čtvrti a oblibě této lokality. Bydlení zde rovněž uvítají potencionální kupci, kteří preferují bydlení v přírodě s prvkem moderního designu, který jistě celá čtvrť po kompletním vybudování poskytne.

Hodnocení výrobku
13 /06/ 2024  svatek dnes slaví Antonín a zítra Roland

Copyright o2006 e-Novostavby.cz