Přihlášení
 

Dle zemí

Články (12)
Seznam novostaveb-> (72)
  Jihočeský kraj
  Jihomoravský kraj (2)
  Karlovarský kraj (1)
  Královéhradecký kraj (10)
  Liberecký kraj
  Moravskoslezský kraj (3)
  Olomoucký kraj (2)
  Pardubický kraj (1)
  Plzeňský kraj
  Praha (43)
  Středočeský kraj (6)
  Ústecký kraj (1)
  Vysočina
  Zlínský kraj (3)

Dle zařazení


Překlady

Czech
e-Novostavby.cz

projekt Bydlení nad Přehradou

Finep

Lokalita: Praha 10 Hostivař
Umístění: projekt se nachází na rozhraní Horních Měcholup a Hostivaře. Poblíž se nachází lesopark, který láká k různým sportovním aktivitám, ale také k relaxaci a dětským hrám. Na okraji lesoparku je dětské hřiště s pískovištěm a prolézačkami pro nejmenší. Okolní příroda a její krása Vás zcela pojme.Houbaři si zde v sezóně určitě přijdou na své. Bytový komplex se nachází v blízkosti hostivařské přehrady, jak sám název projektu napovídá.
V místě je mateřská i základní škola, zdravotní zařízení, několik restaurací. Pro volný čas vedle venkovních aktivit, které nabízí lesopark je možno využít také blízké squash centrum nebo rozsáhlý golfový park Hostivař, tenisové kurty.
Velikost bytů: od 1kk/28,4m/-4kk/113,6m/
Cenové rozpětí: od 1 620442 Kč - 7 947140 Kč včetně DPH

Dopravní dostupnost: autobus - dále METREM nebo vlakové spojení.

Architektonické provedení bytového domu: jedná se o vysokopodlažní zástavbu /11 pater/. Ve vyšších patrech, tak byty nabízejí nádherný výhled. K výškové budově budou přiléhat dvoupodlažní mezonetové byty. U větších bytů je nabízeno zcela nadstandardní dovybavení ve formě výřivky na terase, infrasauny či zimní zahrada. K parkování možno zakoupit parkovací stání v podzemních garážových prostorech. Vítaným nadstandardem je také zvýšené zabezpečení vnitřních prostor domu kamerovým systémem a vstupní čipové zabezpečení,které ochrání před nezvanými návštěvníky. Vše doplňuje upravená zeleň a stromy v bezprostřední blízkosti bytového domu.

Doporučujeme: k dobrému umístění vhodné především jako investice / např. na pronájem/. Větší mezonetové byty bychom doporučili majitelům, kteří hledají luxus v tichu a uklidňující přírodě, které jistě okolí bytového komplexu poskytne. Přírodní okolí je natolik výmečné, že by jistě bylo rovněž dobrou múzou lidem s uměleckými sklony.

Hodnocení výrobku
29 /05/ 2024  svatek dnes slaví Maxim a zítra Ferdinand

Copyright o2006 e-Novostavby.cz