Přihlášení
 

Dle zemí

Články (12)
Seznam novostaveb-> (72)
  Jihočeský kraj
  Jihomoravský kraj (2)
  Karlovarský kraj (1)
  Královéhradecký kraj (10)
  Liberecký kraj
  Moravskoslezský kraj (3)
  Olomoucký kraj (2)
  Pardubický kraj (1)
  Plzeňský kraj
  Praha (43)
  Středočeský kraj (6)
  Ústecký kraj (1)
  Vysočina
  Zlínský kraj (3)

Dle zařazení


Překlady

Czech
e-Novostavby.cz

projekt Na Hvězdárně

Finep

Lokalita : Velká Chuchle
Umístění: ideální umístění bytového komplexu v lokalitě Velké Chuchle nabízí souznění s přírodou i dobrou dopravní dostupnost do centra Prahy. V místě naleznou obyvatelé veškeré základní služby, potřebné pro příjemné bydlení. Nová mateřská škola, základní škola a možnost sportovního vyžití, které poskytnou zejména rozsáhlé cyklistické a turistické trasy nacházející se v místě. Poblíž se nachází několik historických památek, minizoo a pro milovníky dostihů samozřejmě vyhlášené dostihové závodiště. U bytového komplexu se nachází zdařilé dětské hřiště, které jistě poskytne malým obyvatelům mnoho krásných chvil.

Dopravní dostupnost|: vlak nebo MHD

Velikost bytů: od 2kk /55,3m/-5kk/162,5m/
Cenové rozpětí: od 2 900178 Kč /2kk/ - 13 797255 Kč včetně DPH /5kk dům/

Architektonické provedení domů : bytový komplex se skládá ze 117 bytových jednotek. Jedná se o 3 podlažní domy, které svou velikostí poskytují budoucím majitelům komfort bydlení se všemi výhodami menších domů / odstranění anonimity mezi sousedy, obyvatelé se znají a mohou tak navazovat přátelské vztahy. Zároveń je minimalizováno riziko vykradení, protože obyvatele tak lépe zaregistrují pohyb neznámých osob/. Bytové domy jsou doplněni rodinnými domy a řadovými domky, které celou oblast v jednotném architektonickém stylu dotváření. Celá zóna na bydlení, tak vizuelně souzní a zároveň poskytuje potencionálním zákazníkům široký výběr od bytu, přes řadový dům až samostatný domek. Svůj sen o bydlení si zde tak může splnit každý. Každý byt má balkón, lodžii u přízemních pak oplocenou předzahrádku. Parkování možno v garážích i na vyhrazených prodejných garážových stáních ve venkovním prostoru.

Doporučujeme: klidná oblast vhodná jak pro seniory, tak pro rodiny s dětmi. Klid a bydlení v zeleni jistě vyváží menší nákupní možnosti, které jsou však lehce dostupné pomocí MHD, které se nachází 1min. chůze od bytového komplexu. Vhodné též jako rekreační nemovitost pro ty, kteří vyhledávají klid a odproštění od ruchu velkoměsta, avšak s dobrou a rychlou dopravní dostupností do centra Prahy.


Hodnocení výrobku
29 /05/ 2024  svatek dnes slaví Maxim a zítra Ferdinand

Copyright o2006 e-Novostavby.cz