Přihlášení
 

Dle zemí

Články (12)
Seznam novostaveb-> (72)
  Jihočeský kraj
  Jihomoravský kraj (2)
  Karlovarský kraj (1)
  Královéhradecký kraj (10)
  Liberecký kraj
  Moravskoslezský kraj (3)
  Olomoucký kraj (2)
  Pardubický kraj (1)
  Plzeňský kraj
  Praha (43)
  Středočeský kraj (6)
  Ústecký kraj (1)
  Vysočina
  Zlínský kraj (3)

Dle zařazení


Překlady

Czech
e-Novostavby.cz

projekt Podkova

ORCO a.s

Ostrava se stává mimořádně atraktivní lokalitou moderního bydlení; až doposud zde ale chyběl segment luxusního bydlení, ačkoliv poptávka po tomto typu bydlení v Ostravě a okolí neustále vzrůstá.

Luxusní rezidenční projekt Podkova tento chybějící článek doplňuje. Nabídne totiž 51 luxusních, světlých a prostorných bytů v exkluzivním stylu, projektovaných s využitím vysoce kvalitních materiálů a nejnovějších trendů bytového designu a technologie. To vše v naprostém bezpečí uzavřeného soukromého areálu tzv. "gate-community", přístupném pouze rezidentům a jejich hostům díky preciznímu elektronickému ovládání.

Rezidenční projekty tohoto stylu jsou typické pro Prahu a ostatní evropské metropole; v Ostravě jde o unikátní novinku. Další zajímavostí je cena, která je pro projekt tohoto charakteru velmi příznivá. Bytový dům ve tvaru podkovy disponuje nadmíru atraktivním umístěním v samém centru Ostravy nedaleko radnice, na okraji klidné vilové čtvrti v sousedství Komenského sadů a meandru řeky Ostravice. Budoucí rezidenti tak budou mít na dosah veškeré zázemí obchodů a služeb ale i oblíbenou rozsáhlou zelenou plochu skýtající nespočet příležitostí k vycházkám a sportovním aktivitám. Prostorné terasy domu skýtají nádherný výhled na toto okolí.

Říká se, že podkova přináší štěstí. V případě tohoto obytného domu projektovaného ve tvaru podkovy to navrch bude i nadstandardní a prestižní bydlení. Je určen těm z Vás, kteří pro sebe a své nejbližší chtějí jen to nejlepší. Těm z Vás, kteří v důležitých životních rozhodnutích nedělají kompromisy.

Hodnocení výrobku
25 /02/ 2024  svatek dnes slaví Liliana a zítra Dorota

Copyright o2006 e-Novostavby.cz